Jesteśmy dostępni w godzinach 9-18

Siedziba Firmy

Wodzisław Śląski, Rad. Chałupki 90A

Zadzwoń do nas

+48 609 400 690

USŁUGI

Home / Usługi

Ocieplenia

Ocieplamy nowe oraz już eksplaatowane budynki jednorodzinne i wielko kubaturowe. Poddajemy temomodernizacji zabytkowe kamienice. Walcz ze Smogiem! Popraw komfort cieplny w budynku i ciesz się oszczędnosciami.

Współpracujemy z programami dofinansowań do ociepleń z funduszy gminnych oraz z programu "Czyste powietrze".

Remonty/Wykończenia

Zadzwoń już dziś. Prowadzimy kompleksowo remonty, wykończenia i adaptację poddaszy. Zabudowa G/k, Instalacje wod-kan, elektryczne, CO. Nowoczesne wykończenia, tynki strukturalne, płytkowanie itd

Budowa Domów

Realizuj swoje marzenia mieszkaniowe z firmą MEPIA. Przeprowadzimy cały proces od geologa po odbiory końcowe. Wybrałeś już działkę? Masz już projekt? Jeśli szukasz projektu taniego w budowie, chętnie pomożemy. Dla naszych klientów mamy ciekawe oferty na podpisz umowę i zapomnij o reszcie. Zapraszamy do kontaktu.

Nowoczesne elewacje

Elewacje zazwyczaj pokrywane są wyprawą tynkarską. Z uwagi na charakterystykę regionu śląskiego polecany jest tynk silikonowy lub jego pochodne. Tynki te zachowują soje walory etetyczne i czystość znacznie dłużej.

Chcesz pokryć elewacje prawdziwym drewnem? A może panelami winylowymi lub tynkiem typu deska? Szkło na elewacji lub metal... też jest opcją. Możesz indywidualnie wyrazić siebie.

Wynajem sprzetu budowlanego

Mamy w swojej ofercie do wynajmu rusztowania fasadowe, rusztowanie warszawskie, giętarki, agregaty tynkarskie oraz agregaty malarskie. Podnosniki koszowe, drabiny, elektronarzędzia.

Czyszczenie elewacji i dachów

Prezentujemy Tobie nową usługę w naszej ofercie. Czyszczenie chemiczne, wysokociśnieniowe, czy też strumieniowo-ścierne (piaskowanie) elewacji i dachów. W węszkości przypadków odświeżnie elewacji na Śląsku nie może być wykonane tylko przez malowanie czy też tynkowanie, ponieważ tłuste zabrudzenia powierzchni czy też zabrudzenia biologicznie czynne powodują brak odpowiedniej przyczepności podłoża. W więszości przypadków wystarczy odpowiednie czyszczenie aby elewacja czy dach wyglądał jak nowy. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!!!

Dlaczego wybrać Nas?

“Mamy wieloletnie doświadczenie oraz zapewniamy kompleksową usługę od A do Z.

Doswiadczone brygady oraz całe zaplecze techniczne.

Referencje